עדי ברקן דוגמנות
שאלה:
מה אנחנו יודעים על  סוכנות עדי ברקן  ? מי זה עדי ברקן והאם הסוכנות שלו נחשבת טובה?

תשובה:

עדי ברקן (באנגלית adi barkan ) , צלם אופנה וסוכן דוגמניות. עדי נחשב לצלם מהמובילים בארץ וכן למאתר דוגמניות מהשורה הראשונה. תגליות כמו סנדי בר, אסתי גינזבורג ועור רבות שגילה עדי הפכו במהרה לדוגמניות או כוכבות ששמן מוכר בכל בית.

בשנת 2009 עדי ברקן עושה קאמבק מפתיע לאחר שלא התעסק בתחום כ 6 שנים וזאת אחרי פציעה בידו שמנעה ממנו לצלם.
בזמן אותה פגרה עדי חבר לתחום הפרעות האכילה ועזר לעשרות בנות להחלים ממחלות קשות של אנורקסיה בולימיה וכיו"ב.
למעשה, סוכנות דוגמנות עדי ברקן שמה דגש מאוד גדול על עניין הבריאות ושמה לה למטרה לשנות את המציאות הקיימת שבה דוגמניות ברוב הסוכנויות מגיעות למשקלים נמוכים, מתדרדרות לבעיות נפשיות ולהפרעות אכילה, וכל זאת שלא באשמתן אלא באשמת הסוכנויות שמכריחות בנות להגיע למימדים לא בריאים ושולחות בנות לעשות דיאטות ללא השגחה, וכן בגלל רוב חברות האופנה והמעצבים הדורשים מסוכנויות בנות במידות אלו.

הסוכנות החדשה לדבריו של עדי ברקן היא סוכנות שלא תקבל אליה בנות שמרעיבות את עצמן. כל הבנות יעברו בדיקות של דיאטנית כדי לוודא שה BMI שלהן לא נמוך מהנורמה הרצויה.
גם הדוגמניות שיעבדו בסוכנות ילווו בכל הדרך ע"י צוות מקצועי שיוודא שהבנות עובדות על הגוף בדרך בריאה של ספורט ואכילה נכונה.

רפאל מזרחי מנהל הסוכנות נכון לשנת 2011 (לשעבר מסוכנות קארין מודלס) אומר שהם אינם באים להפוך סדרי עולם ולשנות את אידיאל היופי מרזה לשמן, אלא פשוט להוקיע את אותו "הרואין שיק" שהופך ליותר ויותר מקובל שבו בנות בתת תזונה מקבלות עבודות בתחום ואלו בעלות הגוף הנורמלי והמאוזן מבחינה רפואית מתבקשות לרדת בהיקפים. הגוף האידיאלי לדוגמנות מבחינת הסוכנות של עדי ברקן הוא גוף כמו של בר רפאלי

"ברגע שבחורה במידות כמו של בר לא ידרשו לרדת עוד במשקל עצרנו את אותו מעגל שגורם לבנות להגיע למצב של הפרעות אכילה קשות. השינוי הזה  לא יהיה פשוט מאחר וסוכנות דוגמנות אחת שדוגלת בנושא לא תשנה בעצמה את הסטטוס קוו. רק לאחר שחברות האופנה והמעצבים יקבלו את דרך הראייה שלנו וישתפו פעולה רק עם בנות מאוזנות יגיע השינוי לתודעה של כלל הציבור והמולים לחיקוי של בני הנוער לא יהיו בחורות בתת תזונה כמו שקורה היום" אומר רפאל.

הסוכנות החדשה של עדי ברקן ( adi barkan ) מתמחה בייצוג וניהול טאלנטיות, כלומר בדיוק כמו שעשה ברקן בעבר בהצלחה מאוד רבה, למצוא בנות אנונימיות שזיהה בהן יכולות להפוך לכוכבות.
כדי להצליח אצל עדי בחורה צריכה להראות כמו דוגמנית אבל זה לא יספיק, האופי, הכישורים, הפלפליות, והחיוך ישחקו תפקיד מכריע. עדי מגדל בסה"כ כ 10 כוכבות לעתיד כלומר בנות שלאמונתו יוכלו להוביל כל עבודה בין אם באופנה בין אם בטלוויזיה בין אם במשחק וכו'.
בסוכנות יש גם מחלקת ילדים קטנה ומאוד איכותית. 

קישורים מומלצים:

עדי ברקן אתר הסוכנות:  www.adibarkan.co.il


 פנייה לסוכנות של עדי ברקן לבדיקת התאמה והגעה לאודישן -
  adibarkan02@gmail.com
 


מאמר מומלץ בנושא: צילום בוק

עדי ברקן | adi barkan| סוכנות עדי ברקן | עדי ברקן דוגמנות