אודישנים לדוגמנותשאלה:

היכן יש אודישנים לדוגמנות? איך מגיעים לאודישנים לדוגמניות ודוגמנים ולאודישנים לדוגמנות נוער?

תשובה:
נדבר על 2 דברים שונים. האחד זה אודישנים של עבודות אליהן הולכים דוגמנים ודוגמניות כדי להתקבל לעבודות דוגמנות, והנושא השני זה אודישנים בסוכנות דוגמנות כדי להתקבל בכלל כדוגמנים.

אי אפשר סתם ככה להתחיל ללכת לאודישנים של עבודות. 99.9% מאלו שמגיעים לאודישנים האלו מגיעים דרך סוכנויות דוגמנות לאחר שהתקבלו לסוכנות כדוגמנים.

כל סוכנות דוגמנות עורכת סוג של אודישן לבחור או בחורה שרוצים להתקבל לסוכנות. כדי להגיע בכלל לאודישן כל מה שצריך לעשות זה לברר את האימייל של הסוכנות אליה אתם רוצים לפנות (עוד מעט נמליץ לאן כדאי לפנות) ולשלוח לאימייל תמונות ברורות של הפנים והגוף יחד עם פרטים שלכם - שם, גיל, גובה, מספר טלפון, נסיון אם יש וכו'.

אחרי ששלחתם הכל יחזירו לכם מאותה סוכנות או תשובה שלילית במייל, או שיתקשרו לתאם איתכם פגישה. אם לא קיבלתם טלפון או מייל תוך שבוע-שבועיים רוב הסיכויים שבחרו להתעלם מכם כי אינכם מתאימים.

לאודישנים לדוגמנות בסוכנות כדאי לבוא בליווי הורים אם אתם מתחת לגיל 18. גם אם לא תבואו עם ההורים תצטרכו אותם אם הסוכנות תרצה אתכם כי רק הם יוכלו לחתום על חוזה הדוגמנות.
בראיון עצמו ידברו איתכם קצת, ימדדו לכם גובה והיקפים, ויקחו מספר תמונות פשוטות.
אגב לא צריך לעשות בוק בשביל להתקבל לסוכנות. אפילו לא מומלץ כי רוב הסיכויים שהבוק לא יהיה בסטנדרטים של הסוכנות ואז סתם בזבזתם כסף כי תצטרכו לשלם על בוק חדש לאחר שיקבלו אתכם.
ברוב המיקרים יחזירו לכם במקום תשובה אם אתם מתאימים או לא. אם לא התאמתם... המשיכו לסוכנות הבאה.

את הדרך מומלץ מאוד להתחיל עם הסוכנויות הגדולות והרציניות יותר בישראל. אלו הן סוכנויות:  MC2 , יולי ולוק.
אם לא התקבלתם אליהם המשיכו לסוכנויות הבינוניות יותר אבל תבינו את הרמז שלדוגמנות ברמה גבוהה אתם לא מתאימים.
מה שהכי חשוב זה להיזהר מסוכנויות קטנות שכל מטרתן זה להוציא מכם כסף על בוק. לא חסרות סוכנויות כאלו וכדאי מאוד לברר על כל סוכנות באינטרנט או עם מישהו שמבין לפני שהולכים לפגישה.
גם אם אתם מחפשים אודישנים לדוגמנות נוער אז דעו שסוכויות בד"כ מקבלות לשורותיהן בנות בערך בגיל 14 ובנים בערך מגיל 17 , זה תלוי כמובן גם בגובה.
אם להגיע לאודישן של הסוכנות עם בוק מוכן או שכדאי קודם להתקבל זה נושא שתוכלו לקרוא עליו במאמר שנמליץ עליו בהמשך...
 

בהצלחה !!


 

קישורים מומלצים:

 פנייה לסוכנות mc2 לבדיקת התאמה והגעה לאודישן -
 newface@mc2mm.co.il
 

 מאמר מומלץ בנושא: בוק דוגמנות

 אודישנים לדוגמנות | אודישנים | אודישנים לדוגמנות נוער | אודישן דוגמניות ודוגמנים