סוכנות דוגמנות אימג


שאלה:
מה אנחנו יודעים על  סוכנות אימג ? האם זאת סוכנות טובה?

תשובה:
סוכנות אימג (IMAGE MODELS) הוקמה בשנת 1983 ע"י בטי רוקוואי. הסוכנות הייתה מונופול בשוק הדוגמנות עד שנפתחו סוכנויות יולי ולוק מספר שנים מאוחר יותר.

עשרות כוכבים וסלבס התחילו דרכם בסוכנות דוגמנות אימג אצל בטי, ביניהם קרן מיכאלי, דודי בלסר, עומר ברנע, יעל בר זוהר, שירז טל, סיגל שחמון, מלי לוי, מילי אביטל ועוד...
בין המיוצגים שנמנים כיום בסוכנות רנא רסלן, אסתי ממו, ויק.

כיום סוכנות אימג ובטי רוקוואי איננה מה שהייתה פעם והסוכנות אינה נמנית בין הסוכנויות המובילות בישראל. בשנים האחרונות רבים מהדוגמנים המוכרים יותר של בטי רוקוואי עזבו לטובת ייצוג של סוכנויות אחרות או שפשוט נטשו את התחום.

לאלו מכם שרוצים להיכנס לתחום, 3 הסוכנויות בישראל הנחשבות לסוכנויות הדוגמנות הכי טובות ואשר מומלץ להיכנס לדגמן בהן הן סוכנות MC2 (קארין מודלס) , סוכנות לוק וסוכנות יולי.
כל בחור או בחורה שרוצים להיכנס לתחום מומלץ שיגיעו תחילה לסוכנויות האלו.

מבחינת הבדלים בין הסוכנויות, מי שרוצה להגיע ורואה עצמו מגיע לרמות הגבוהות ביותר של דוגמנות בישראל וגם מחוץ לישראל צריכה להגיע קודם לסוכנוות קארין מודלס.
מי שרואה את עצמו כטאלנט ושחקן כדאי לנסות קודם את סוכננות לוק.
אם לא הצלחתם להתקבל לאחת אין זה אומר בהכרח שלא תתקבלו לאחרת אז המשיכו לנסות ושילחו תמונות וחכו שיזמנו אתכם לראיון בסוכנות.

גם אלו מכם שלא הצליחו להתקבל לשלוש הסוכנויות המובילות זה עדיין לא אומר שאתם לא יכולים לדגמן כלל, יש עוד סוכנויות בישראל , חלקן טובות יותר וחלקן טובות פחות. לכו קודם לסוכנויות המוכרות יותר, עלית מודלס, רוברטו, בטי רוקוואי ... רק אם לא הצלחתם להתקבל גם לאחת משולשת אלו נסו סוכנויות קטנות. קחו בחשבון 2 דברים , הראשון - אתם לא יכולים ממש לפתח קריירת דוגמנות והאמת היא שאינכם מתאימים לדוגמנות והעבודות שתקבלו הן עבודות קטנות ושוליות של לקוחות המבקשים דוגמנים ודוגמניות לדברים כמו דיילות, תצוגות שיער וכו'.

שימו לב רק, יש המון סוכנויות קטנות בארץ שמטרתן לעשות כסף על חשבונכם!! אלו סוכנויות שישלחו אתכם להצטלם לבוק יגבו מכם אלפי שקלים ולא תשמעו מהם יותר וגם אם כן זה יהיה בשביל תפקידי ניצבות עלובים בפרסומות וסרטים. לא אזכיר פה שמות של סוכנויות כאלו אבל כשאתם הולכים לסוכנות שאינה נחשבת לסוכנות גדולה ומוכרת תבררו קודם בפורומים באינטרנט מה הדעה של אנשים על אותה סוכנות. בסוכנויות כאלו כל אחת שמגיעה אומרים לה שהיא מתאימה לדוגמנות. אל תסתנוורו ממילים יפות ומאנשים נחמדים לכאורה.
אותו דבר גם לגבי הבוק, רק אם סוכנות מוכרת וטובה ממליצה לכם על צלם לכו אליו, או לאלו מכם שלא שמעדיפים להצטלם לבוק עוד לפני הפגישה בסוכנות כדי שתוכלו להגיש מועמדות עם התמונות המקצועיות בידקו מיהם הצלמים המוכרים והטובים שגם לא גובים יותר מדי ולכו רק אליהם ולא לכל מיני צלמי פייסבוק למיניהם.
 

קישורים מומלצים:

פנייה לסוכנות MC2 (קארין מודלס) :
newface@mc2mm.co.ilקישור לכתבה
: בוק דוגמנות


סוכנות אימג | אימאג מודלס | בטי רוקוואי | סוכנות דוגמנות אימג