סוכנות לוק דוגמנות


שאלה:
מה אנחנו יודעים על סוכנות לוק (look models) ? האם זאת סוכנות טובה?

תשובה:
סוכנות לוק, בניהולו של ירון ליכטנשטיין הוקמה בשנת 1988 ונמצאת בבעלות של ידיעות אחרונות.  בשנת 2005 פרשו מהסוכנות מוטי רייף וגיא המאירי (כיום בעלי משרד הפקות) ובכך עברה השליטה המלאה על הסוכנות לידיעות אחרונות שמינו את ירון למנכ"ל הסוכנות.
ב 10 שנותיה הראשונות הסוכנות נוהלה ע"י עופר רפאלי שבשנת 2000 פתח בתל אביב את הסניף הישראלי של הסוכנות הבינלאומית קארין מודלס שהיום נקראת mc2 ונחשבת לסוכנות המובילה בישראל.

סוכנות לוק מחולקת ל 4 חטיבות - דוגמנות , שחקנים\טאלנטים , פיתוח תוכן , ניצבים\ילדים.

בין מיוצגיה של סוכנות לוק נמצאים  גלית גוטמן, מירי בוהדנה, אילנית לוי, מיכל ינאי, אנחל בונני, דנה פרידר, עידו תדמור, טל מוסרי, ליאת בלו, שרי גבעתי, הילה נחשון, יון תומרקין, גל גדות, אנה זאיקין, ליהי אלון, ילנה ראלף.

נעדכן שנכון להיום ינואר 2013 סוכנות לוק התפצלה בעקבות סכסוך בעלים לסוכנות נוספת שנקראת ADD ומתעסקת בעיקר בתוכן ובייצוג אומנים.

בכל מקרה, סוכנות דוגמנות לוק היא אחת הסוכנויות המובילות בישראל. שלושת הסוכנויות בישראל הנחשבות לסוכנויות הדוגמנות הכי טובות ואשר מומלץ להיכנס לדגמן בהן הן סוכנות קארין מודלס, סוכנות יולי וסוכנות לוק.
כל בחור או בחורה שרוצים להיכנס לתחום מומלץ שיגיעו תחילה לשלושת הסוכנויות האלו!

היתרון של look agency מבין 3 הסוכנויות המובילות הוא שסוכנות לוק מחזיקה בנוסף למחלקת הדוגמנות את שלושת המחלקות האחרות בהצלחה רבה (משחק,טאלנטים..)
כלומר שמי שרואה את עצמו מנסה להתפתח יותר כשחקן,זמר וכדומה מאשר כדוגמן מומלץ שיגיע קודם כל לסוכנות לוק.
מצד שני מי שרוצה להגיע ורואה עצמו מגיע לרמות הגבוהות ביותר של דוגמנות בישראל וגם מחוץ לישראל כדוגמן בינלאומי צריך להגיע קודם לסוכנות MC2 שהיא הסוכנות הבינלאומית היחידה בישראל ומציעה ייצוג מאוד אישי ביחס לסוכנויות האחרות שמחזיקות מאגר מאוד גדול של דוגמים וטאלנטים.
כמובן שגם להתקבל למחלקת הדוגמנות של סוכנות לוק זה לא עניין של מה בכך וגם סוכנות לוק מקבלים לשורותיהם דוגמנים ודוגמניות שנחשבת בישראל לרמה גבוהה. ישנם אבל דוגמנים ודוגמניות שיצליחו להתקבל ללוק או ליולי אבל לא יצליחו להתקבל לדוגמנות אצל MC2.

למרות שסטינו קצת מהנושא אסכם בקצרה את העניין של קבלה לסוכנות טובה מאחר וזהו הנושא הכי חשוב לאלו מכם שרוצים להתחיל לדגמן. יש ללכת קודם לאחת משלושת הסוכנויות המובילות בארץ : קארין מודלס (MC2) , יולי, סוכנות לוק (כל אחד ומה שמתאים לו לפי ההסברים למעלה על השוני בין הסוכנויות), אם לא הצלחתם להתקבל לאחת אין זה אומר בהכרח שלא תתקבלו לאחרת אז המשיכו לנסות ושילחו תמונות וחכו שיזמנו אתכם לראיון בסוכנות. אבל אם לא הצלחתם להתקבל לאף אחת משלוש הסוכנויות האלו המשמעות היא שאינכם מתאימים לדוגמנות ואינכם יכולים להתקדם בתחום של דוגמנות בלי להיות סוג של טאלנט.
גם אלו מכם שלא הצליחו להתקבל ל3 הסוכנויות המובילות זה עדיין לא אומר שאתם לא יכולים לדגמן כלל, יש עוד סוכנויות בישראל , חלקן טובות יותר וחלקן טובות פחות. לכו קודם לסוכנויות המוכרות יותר - אימאג',עלית מודלס, רוברטו. רק אם לא הצלחתם להתקבל גם לאחת משולשת אלו נסו סוכנויות קטנות. קחו בחשבון 2 דברים , הראשון - אתם לא יכולים ממש לפתח קריירת דוגמנות והאמת היא שאינכם מתאימים לדוגמנות והעבודות שתקבלו הן עבודות קטנות ושוליות של לקוחות המבקשים דוגמנים ודוגמניות לדברים כמו דיילות, תצוגות שיער וכו'.
דבר שני יש המון סוכנויות קטנות בארץ שמטרתן לעשות כסף עליכם!! אלו סוכנויות שישלחו אתכם להצטלם לבוק יגבו מכם אלפי שקלים ולא תשמעו מהם יותר וגם אם כן זה יהיה בשביל תפקידי ניצבות עלובים בפרסומות וסרטים. לא אזכיר פה שמות של סוכנויות כאלו אבל כשאתם הולכים לסוכנות שאינה נחשבת לסוכנות גדולה ומוכרת תבררו קודם בפורומים באינטרנט מה הדעה של אנשים על אותה סוכנות. בסוכנויות כאלו כל אחת שמגיעה אומרים לה שהיא מתאימה לדוגמנות. אל תסתנוורו ממילים יפות ומאנשים נחמדים לכאורה.
.

 

קישורים מומלצים:

 פנייה לסוכנות MC2 (קארין מודלס) לבדיקת התאמה והגעה לאודישן -
  newface@mc2mm.co.il


מאמר: צילום אופנה

 סוכנות לוק | LOOK | סוכנות דוגמנות לוק