דרושות דוגמניות


שאלה:
היכן דרושות דוגמניות והיכן דרושים דוגמנים? איך למצוא לבד ומה צריך לדעת לפני?

תשובה:
נחלק את התשובה ל 2 חלקים. יש בנים ובנות שמחפשים צילומים הפקות עבודות וכו' בכל התחום של דוגמנות ואופנה, ויש כאלו שפשוט מחפשים סוכנות דוגמנות טובה לחתום בה.

הדרך השנייה כמובן עדיפה... מאחר והסוכנות אם היא סוכנות טובה כבר תדאג לכם לעבודות לצילומים ולכל מה שצריך וכמובן גם בגלל שבהפקות אין כסף וכשעובדים דרך סוכנות כל המטרה של הסוכנות זה שתרוויחו כסף.
בד"כ מי שמחפש לבד היכן דרושים ודרושות דוגמניות זה או בנים ובנות שלא הצליחו להתקבל לסוכנויות טובות אבל בכל זאת רוצים לעשות בתחום דברים, או דוגמנים ודוגמניות שעובדים כפרילאנסרים. כלומר בלי לחתום בסוכנות.
אלו מכם שחושבים שמתאימים לדוגמנות ועדיין לא ניסו להתקבל לסוכנות כלשהיא צריכים לעשות זאת ולא לחפש לבד היכן דרושים לדוגמנות. רוב ההפקות אופנה והצלמים שמחפשים דוגמניות זה הפקות חובבניות וצלמים סוג ג' וגם אם תמצאו משהו יותר טוב מזה רוב הסיכויים שלא יצא לכם מזה כסף אלא תמונות נחמדות. ברגע שתתקבלו לסוכנות הסוכנות כבר תדע בדיוק לאן לשלוח אתכם ואיך לנהל את העניינים בצורה טובה. חשובה להדגיש שמומלץ להיכנס רק לאחת מהסוכנויות הטובות. הסוכנויות המובילות בארץ הן MC2 (קארין מודלס), לוק ויולי ,בסדר הזה בדיוק.
יש עוד כמה סוכנויות נחמדות כמו עלית ורוברטו ... אבל מעבר ל 5 האלו לזה אין שום סיבה ללכת לסוכנות אחרת כי אפשר רק להפסיד מהעניין.
הרבה סוכנויות קטנות מטרתן לעשות כסף על האנשים שמגיעים להתקבל אליה, למשל על ידי שליחה לצילום של בוק ששווה 100 שקל כמובן תמורת תשלום של כמה אלפים. במקרה הטוב מה שיצא לכם סוכנות בינונית או קטנה זה עבודות דוגמנות קטנות עבודות ניצבות וכו'.
לגבי אלו שבכל זאת מחפשים היכן דרושה דוגמנית או דוגמן להפקות אופנה וצילומים שונים הדרך הכי טובה היא להיכנס לפורומים ולקבוצות של צלמים ושול אופנה ודוגמנות (למשל בפייסבוק) שמה הרבה צלמים והרבה מאפרות מפרסמים הודעות דרושים להפקות אופנה. עדיף רק לברר שאתם מגיעים להפקה נורמאלית ולא לאיזה משהו חובבני. בקשו לראות את האתר של הצלם ואת העבודות שלו ושל המאפרת ואם אפשר שאלו מישהו שמבין יותר מכם האם הצלם טוב או האם הצילומים שלו נראים מקצועיים. מאחר ובהפקות האלו לא משלמים כסף אלא רק מקבלים תמונות אז כדאי מאוד שלפחות התמונות יהיו שוות משהו....
 

 

קישורים מומלצים:

פנייה לסוכנות MC2 לבדיקת התאמה והגעה לאודישן -
 newface@mc2mm.co.il


לינק לכתבה: צלמי אופנהדרושים דוגמנות | דרושות דוגמניות | דרושה דוגמנית| דרושים דוגמנים