סוכנות יולישאלה:
מה אנחנו יודעים על סוכנות יולי (יולי מודלס) ? האם זאת סוכנות טובה?

תשובה:
סוכנות דוגמנות יולי הוקמה בישראל בשנת 1993.
בין מיוצגיה- אנה זאיקין, ליאל דניר, שירלי בוגנים, שלי גפני, עדי נוימן, איזבל אדלר.

סוכנות דוגמנות יולי היא אחת הסוכנויות המובילות בישראל. שלושת הסוכנויות בישראל הנחשבות לסוכנויות הדוגמנות הכי טובות ואשר מומלץ להיכנס לדגמן בהן הן סוכנות MC2 (קארין מודלס), סוכנות לוק וסוכנות יולי מודלס.
כל בחור או בחורה שרוצים להיכנס לתחום מומלץ שיגיעו תחילה לאחת משלושת הסוכנויות האלו!

מבחינת הבדלים בין 3 הסוכנויות, לסוכנות יולי ולוק יש מחלקות מעולות של טאלנטים, וסוכנות MC2 מתעסקת יותר עם תחום האופנה (לטוב ולרע).
מי מכם שלומד למשל משחק מומלץ לנסות קודם את יולי ולוק, ומי שרואה את עצמו בדוגמנות נטו כלומר אופנה, קטלוגים, מסלול, חו"ל, מומלת ללכת ל MC2.
היתרון הכי גדול של MC2 הוא שהם סוכנות בינלאומית והם שולחים את הדוגמנים ודוגמניות שלהם לעבוד במקומות הכי נחשבים מחוץ לישראל ולאותם דוגמנים יש הזדמנות לפתח קריירת דוגמנות אמיתית שבהרבה מקרים מכניסה הרבה מאוד כסף בניגוד לשוק הקטן בישראל.

למרות שסטינו קצת מהנושא אסכם בקצרה את העניין של קבלה לסוכנות טובה מאחר וזהו הנושא הכי חשוב לאלו מכם שרוצים להתחיל לדגמן. יש ללכת קודם לאחת משלוש הסוכנויות המובילות בארץ - MC2, יולי מודלס ולוק  (כל אחד ומה שמתאים לו לפי ההסברים למעלה על השוני בין הסוכנויות), אם לא הצלחתם להתקבל לאחת אין זה אומר בהכרח שלא תתקבלו לאחרת אז המשיכו לנסות ושילחו תמונות וחכו שיזמנו אתכם לראיון בסוכנות. אבל אם לא הצלחתם להתקבל לאף אחת משלוש הסוכנויות האלו המשמעות היא שאינכם מתאימים לדוגמנות ואינכם יכולים להתקדם בתחום של דוגמנות בלי להיות סוג של טאלנט.

גם אלו מכם שלא הצליחו להתקבל לאחת מהסוכנויות המובילות זה עדיין לא אומר שאתם לא יכולים לדגמן כלל, יש עוד סוכנויות בישראל , חלקן טובות יותר וחלקן טובות פחות. לכו קודם לסוכנויות המוכרות יותר - אימאג', עלית מודלס, רוברטו. רק אם לא הצלחתם להתקבל גם לאחת משולשת אלו נסו סוכנויות קטנות. קחו בחשבון 2 דברים , הראשון - אתם לא יכולים ממש לפתח קריירת דוגמנות והאמת היא שאינכם מתאימים לדוגמנות והעבודות שתקבלו הן עבודות קטנות ושוליות של לקוחות המבקשים דוגמנים ודוגמניות לדברים כמו דיילות, תצוגות שיער וכו'.
דבר שני יש המון סוכנויות קטנות בארץ שמטרתן לעשות כסף עליכם!! אלו סוכנויות שישלחו אתכם להצטלם לבוק יגבו מכם אלפי שקלים ולא תשמעו מהם יותר וגם אם כן זה יהיה בשביל תפקידי ניצבות עלובים בפרסומות וסרטים. לא אזכיר פה שמות של סוכנויות כאלו אבל כשאתם הולכים לסוכנות שאינה נחשבת לסוכנות גדולה ומוכרת תבררו קודם בפורומים באינטרנט מה הדעה של אנשים על אותה סוכנות. בסוכנויות כאלו כל אחת שמגיעה אומרים לה שהיא מתאימה לדוגמנות. אל תסתנוורו ממילים יפות ומאנשים נחמדים לכאורה.


קישורים מומלצים:

  פנייה לסוכנות MC2 (קארין מודלס) לבדיקת התאמה והגעה לאודישן -
  newface@mc2mm.co.il

 
  אתר הבית של סוכנות יולי:  www.yuligroup.com


  מאמר:  בוק דוגמנותסוכנות יולי | יולי מודלס | סוכנות דוגמנות יולי | יולי דוגמנות | yuli models